Hinnapakkumise saamiseks olge nii hea ja saatke meile hinnapäring.

 

Järgnev ankeet on mugav võimalus küsida Teid huvitavate teenuste kohta konkreetne hinnapakkumine. Palun täitke paremal asetsev postitusvorm ja me võtame Teiega koheselt ühendust!

Meie pakutavate teenustega saad tutvuda siit

Meie teenuste hinnakirjaga saad tutvuda siit

Meie teostatud töödega saad tutvuda siit

Kui tekkis küsimusi, siis kirjuta meile siit

Hinnapäring

Olen huvitatud järgnevatest teenustest

Objekt

Muu info

 

Meie pakutavad teenused

Puhastusteenused, Puhastusteenus, Koristusteenus, Akende pesu, Lumekoristus, Mööbli puhastus, Välikoristus, Hoolduskoristus, Hoolduspuhastus, Koristus, Puhastus, Kodukoristus

Loe lähemalt

Väärtused, mis on meie jaoks olulised

Kliendirahulolu, Kvaliteet, Koolitatud ja arendatud meeskond, Keskkonnasäästlikkus, Garantii

  • Kliendirahulolu - Kliendiga suheldes oleme paindlikud ning arvestame kliendi soove ning eripära. Rahulolu tagamiseks kogume süsteemselt klienditagasisidet.
  • Kvaliteet - kvaliteedi tagamiseks koolitame järjepidavalt oma meeskonda ning hoiame ennast kursis uuemate tehnoloogiatega. Puhastusaineid ostame sisse tuntud maaletoojatelt ning arvestame seejuures ka keskkonna säästmisele.
  • Koolitatud ja arendatud meeskond - koolitame ja arendame oma töötajaid. Ettevõttes on olemas töötajate arenguprogrammid iga ametikoha lõikes. Kord aastas leiavad aset töötajate arenguvestlused, kus analüüsitakse eelmise aasta tehtud tööd ning pannakse paika uued eesmärgid ning arengukava järgmiseks aastaks.
  • Keskkonnasäästlikkus - hindame keskkonnasõbralikku mõtteviisi. Pakume lisavõimalust teostada kodu või kontori puhastustöid järjest enam hinnatud ökonoomsete ja keskkonnasäästlike puhastusvahenditega.
  • Garantii - Teostatud majapidamistöödele pakume garantiid.
Loe lähemalt