Ettevõttest

Mustus ei kao, olgu majanduskriis või mitte!

Helpman OÜ on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, mille eesmärgiks on olla oma klientidele usaldusväärne partner erinevate puhastusteenuste korraldamisel.

Puhastusteenuseid  pakume eraisikutele  kodu- ja majapidamistöödele, kui ka ehitusfirmadele ehitusaegsetele ja  ehitusjärgsetele  koristustele. Samuti saab tellida meilt abimehi, kes saavad olla abiks ehitusobjektidel kergematel abitöödel.

Väärtused, mis on meie puhastusettevõtte jaoks olulised:

  • Kliendirahulolu - Kliendiga suheldes oleme paindlikud ning arvestame kliendi soove ning eripära. Puhastuse kvaliteedi ja kliendi rahulolu tagamiseks kogume süsteemselt klienditagasisidet.
  • Kvaliteet - Puhastuskvaliteedi tagamiseks koolitame järjepidavalt oma meeskonda ning hoiame ennast kursis uuemate puhastustehnoloogiatega. Puhastusaineid ostame sisse tuntud maaletoojatelt ning puhastustööde teostamisel arvestame keskkonna säästmisega.
  • Koolitatud ja arendatud meeskond - koolitame ja arendame oma töötajaid puhastuse valdkonnas. Ettevõttes on olemas töötajate arenguprogrammid iga ametikoha lõikes. Kord aastas leiavad aset töötajate arenguvestlused, kus analüüsitakse eelmise aasta tehtud tööd ning pannakse paika uued eesmärgid ning arengukava järgmiseks aastaks.
  • Keskkonnasäästlikkus - hindame keskkonnasõbralikku mõtteviisi. Pakume lisavõimalust teostada kodu või kontori puhastustöid järjest enam hinnatud ökonoomsete ja keskkonnasäästlike puhastusvahenditega.
  • Garantii - Teostatud majapidamistöödele pakume garantiid.
 

Meie pakutavad teenused

Puhastusteenused, Puhastusteenus, Koristusteenus, Akende pesu, Lumekoristus, Mööbli puhastus, Välikoristus, Hoolduskoristus, Hoolduspuhastus, Koristus, Puhastus, Kodukoristus

Loe lähemalt

Väärtused, mis on meie jaoks olulised

Kliendirahulolu, Kvaliteet, Koolitatud ja arendatud meeskond, Keskkonnasäästlikkus, Garantii

  • Kliendirahulolu - Kliendiga suheldes oleme paindlikud ning arvestame kliendi soove ning eripära. Rahulolu tagamiseks kogume süsteemselt klienditagasisidet.
  • Kvaliteet - kvaliteedi tagamiseks koolitame järjepidavalt oma meeskonda ning hoiame ennast kursis uuemate tehnoloogiatega. Puhastusaineid ostame sisse tuntud maaletoojatelt ning arvestame seejuures ka keskkonna säästmisele.
  • Koolitatud ja arendatud meeskond - koolitame ja arendame oma töötajaid. Ettevõttes on olemas töötajate arenguprogrammid iga ametikoha lõikes. Kord aastas leiavad aset töötajate arenguvestlused, kus analüüsitakse eelmise aasta tehtud tööd ning pannakse paika uued eesmärgid ning arengukava järgmiseks aastaks.
  • Keskkonnasäästlikkus - hindame keskkonnasõbralikku mõtteviisi. Pakume lisavõimalust teostada kodu või kontori puhastustöid järjest enam hinnatud ökonoomsete ja keskkonnasäästlike puhastusvahenditega.
  • Garantii - Teostatud majapidamistöödele pakume garantiid.
Loe lähemalt